به گزارش خودرونویس، خودرویی که در بین کراس اوورهای اقتصادی بازار در بین رقبای خود زیباترین و به روز ترین طراحی را دارد. قشر جوان، بانوا،.خانواده های جوان و کم جمعیت استقبال بسیار بالایی از این خودرو داشتند. طراحی زیبا و مدرن در کنار تجهیزات رفاهی و ایمنی معقول به سرعت جای ایکس 22 را در بازار کشور باز کرد.

علل موفقیت این خودرو را می توان به عنوان عواملی چون طراحی شیک و فشن، ارتفاع بالاتر نسبت به خودروهای هم کلاس که حس رانندگی یک خودروی اس یو وی را القا می کند، تریم داخلی اسپرت دو رنگ و همچنین موتور کم مصرف و دوستدار محیط زیست با قدرت مناسب در این سگمنت اشاره کرد.

ایکس 22 خودرویی مناسب برای شهر و جاده بوده و موتور کم مصرف و ابعاد مناسب آن به شما کمک می کند تا در کنار ارتفاع مناسب و تسلط و دید خود بتوانید به لطف ابعاد کوچک در شهرهای شلوغ به راحتی فضای پارک مناسب را بیابید و برای استفاده روزمره یک خودروی مناسب و کارآمد است.

از جمله مواردی که به زیبایی و اسپرت بودن این خودرو می افزاید، رینگ های زیبا آلومنیومی و امکان سفارش سقف خودرو به رنگ مشکی بوده که آن را خاص تر می کند. ایکس 22 امکانات رفاهی و ایمنی مناسب و معقولی نیز دارد که در این سگمنت می تواند مورد توجه قرار گیرد. در مجموع این خودرو را می توان یک مینی کراس های موفق در بازار کشور نامید که با توجه به قیمت مناسب و تسهیلات ویژه فروش در کنار خدمات پس از فروش مدیران خودرو توانسته سهم قابل قبولی از بازار این سگمنت را بدست آورد.